| avixie a întrebat:

Am vazut niste copii orfani si mi-e super mila de ei. Ce spuneti sa ii ajutam? Ma gandeam sa facem o echipa, si facem rost de oameni care sa ne dea niste jucari, niste haine care nu ii trebuie, carti orice si dupa care mergem la orfeliant si ii dam alea.Nu primim salariu doamne fereste. Este foarte important sa ii ajutam cu orice ar fi. Cine este interesat(a) poate sa dea add piink.thinglove pentru orice caz.Va mai ganditi voi si apropo sunt din Bucuresti

1 răspuns:
| alexutza222 a răspuns:

Buna!
Este de apreciat intentia ta, insa e destul de complicat.Eu as vrea sa ajut, dar sunt doar un copil.
Singura solutie ar fi sa vb cu cineva (un adult) care sa te poate ajuta.