| Ionică a întrebat:

Am vazut o femeie alaturi de prietenul ei in oras. Ea era imbracata in pantoloni albi si se vedea chiloti negri. Ce parere aveti despre ea?

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Lipsă de bun gust. În mod normal trebuiau bikini sau oricum ceva de culoarea albă. E inestetic. Arată urât. Vroia să atragă atenţia prin ceva probabil! Baftă!

9 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Iar ne ucizi cu gramatica personala? Iar ai uitat ca trebuie sa mai gandesti si singur, nu numai sa ceri parerea altora despre te miri ce tampenie?

Elianna
| Elianna a răspuns:

Ori era nepriceputa in ale vestimentatiei, ori voia sa atraga atentia asupra ei si a posteriorului!

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Ştii ce-a spus marele împărat roman Gregorian Petru Dabija?
"Nu ştiu ce paştele măsii te f. te grija!".
Vezi-ţi mă de treaba ta. Ia uite bă nu mai au voie oamenii să umble pe stradă că se gândeşte şi nea' Ion că şi el e om nu doar un pârţ prin somn să-şi dea pe net cu părerea cu privire la chiloţii altora şi cum percep ei durerea!
Pe o carte cam când pui şi tu mâna poate mai înveţi ceva gramatică şi cam cum se pun prepoziţiile în limba română!

| Roxy a răspuns:

Tu nu ai de lucru?laughing
Am vazut si intrebarile legate de Romania. Daca nu iti place tara in care traiesti pleaca baietephbbbbt
Ne-ai face un mare binehappy

| stresu a răspuns:

...ca are bani de chiloti?
Ce intrebare stupida! Ce vrei? sa zicem toti ca e femeie usoara sau ce? Se imbraca omul cum poate si le mai si rateaza uneori. Lasa chilotatul si cauta de treaba!

| death a răspuns:

Că din posteriorul dumneaei ar putea ieşi o gramatică mai aleasă decât a ta. Exemplu: Cuvântul "pantoloni" nu există în nici una dintre limbile pe care le cunosc eu (română, engleză, germană, franceză). "Se vedea chiloţi" este o propoziţie fără sens. Ori se vedea un chilot, dacă îţi place româna bunicii, ori se vedeau chiloţii, caz în care ar fi trebuit să apară al doilea "i" (articol hotărât, plural, pentru fraieri).

Acum să răspund la întrebarea ta, pentru că, din câte îmi dau seama, ai nevoie de răspunsuri elaborate. Fii atent aici:
Mă doare în bască.

| foxi a răspuns:

A plecat la agatat cu fraierul dupa ea!

| NuAmHabar a răspuns:

laughingE nebuna!

| KLapeman a răspuns:

Pitipoanca...sau e vreo taranca proasta care nu stie cum sa combine hainele big grin.