| Ionela78 a întrebat:

Am vazut odata un incendiu si nu stiu cum sa scot acea imagine din minte.acum orice vad ma sperii. daca vad ceata in departare cred ca e fum si foc si ma panichez. ce pot sa fac? ajutati-ma va rog.

Răspuns Câştigător
| elena_3173 a răspuns:

Sa inteleg ca acel incendiu te-a traumatizat foarte mult. Cred ca ar fi cel mai bine sa mergi la psihologul scolii tale sau la unul privat.
Bafta! happy

1 răspuns:
| Ionela78 explică:

Va multumesc mult.dar m-am gandit logi si am zis"bai gata! ce e cu frica asta? ce doamne am? adica na!"si mi-a trecut.tot ma mai tem, adica sunt o fire speriaosa dar, a trecut.va multumesc!