| Catalion a întrebat:

Am vazut pe facebook ca multi si-au facut anunturi sau reclame, acolo in panoul din dreapta si ma intrebam. E gratuit sa-ti faci un anunt pe facebook cum si-au facut altii?

Răspuns Câştigător
| ClickSiCastigi a răspuns:

Nu este gratuit! Platesti in functie de click-uri pe AD-ul tau. Iti poti stabili si o suma maxima de cheltuit pe zi. Atunci cand ai atins acea suma nu-ti mai apare reclama acolo, deci nu mai platesti. Normal ca nu iti garanteaza nimeni ca se vor da click-uri pe reclama ta. Asta depinde de tine ce vrei sa scoti in evidenta si normal sa fie lumea interesata de acel lucru.