| mydarkestdays a întrebat:

Am vazut pe net niste seturi de lenjerie intima in care sutienul era "decupat" astfel incat sa se vada doar sfarcurile tipei. mie chestia asta mi se pare absolut hidoasa! fetelor,voi ati imbraca asa ceva? daca nu stiti despre ce e vorba, uitati aici:
http://www.bonprixro.eu/ro/offer.htm?cat=4.13.381.1.2.1. &pr=91549

2 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Nu numai că este hidoasă, dar e şi penibilă şi amuzantă în acelaşi timp. Eu n-aş purta aşa ceva nici dacă aş fi plătită.

| Sandra21cta a răspuns:

Este interesant, dar mai mult pentru poze, nu cred ca as imbraca lenjeria in intimitate.Deoarece am impresia ca nici nu sta fixa pe sani si se poate misca si as arata comic.