| soraGrime a întrebat:

Am vazut si eu o persoana care a facut un sondaj din acesta.
Deci, raspundeti, si cine se apropie cel mai mult de raspunsurile mele primeste funda!
(stiu ca la unele puncte nici nu se cuvine sa fac comparatii, dar vreau sa stiu ce va place mai mult)

1.chitarist/dj
2.ac dc/linkin parca
3.muse/guns n roses
4.bill kaulitz/axl rose
5.rammstein/inna
6.an cafe/kiss
7.slash/tom kaulitz
8.hard rock/dance
9. ozzy osbourne/solistul de la linkin parca(nu stiu cum il cheama)
10.iris/3 sud est rolling on the floor

Ia, sa va vad!

Răspuns Câştigător
| psychosocial_6198 a răspuns:

1-chitarist, 2-ac/dc, 3-guns n roses, 4-axl rose, 5-rammstein, 6-kiss, 7-slash:->, 8-hard rock, 9-ozzy osbourne, 10-irissss:X:X

6 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna
Dj
Linkin Park
Guns'n'Rose
Inna
Kiss
Tom Kaulitz
Dance
Ozzy Osbourne.
3 Sud Est.

O seara placutahappy

| fluturas a răspuns:

1.dj
2.linkin parca
3.muse
4.bill kaulitz
5.inna
6.kiss
7.tom kaulitz
8. dance
9.solistu de la linkin parca
10. 3 sud est

Răspuns utilizator avertizat
| TheCoon a răspuns:

Frate. e la mintea cocosuluilaughingTu ai numele Guns 'N' Roses.deci ala e primul in topul tau.Asa, pe solistu de la LP il cheama Chester nu stiu-cum. 3 sud est? wtf?straight face ala de la 4 nu e gay'u de la Tokio Hotel? in fine.De aici as alege asa. Hard rock, AC/DC, Rammstein, Ozzy Osbourne(Black Sabbath), Guns 'N' Roses.no pace!happy si rock on forever!

| allthegoodnamesaregone a răspuns:

1.chitarist 2.acdc

| allthegoodnamesaregone a răspuns:

3. guns n roses 4. axl rose 5.rammstein 6. kiss 7. slah 8. hard rock 9. ozzy osbourne 10. daca e sa aleg, iris, dar niciodata nu i-am ascultat