| DreamAutopsy a întrebat:

Ce chitarist vă place?
Mie Slash love struck (Guns `n` Roses)

Răspuns Câştigător
| Bogdanux a răspuns:

Randy Rhoads, Buckethead, Steve Vai, Ace Frehley, Angus Young, David Gilmour.

Dupa mine, toti chitaristii au ceva magic in ei cand vine vorba de cantat la chitara.

12 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Cum de s-a nimerit sa avem acelasi chitarist preferat,care e intamplator, si cel mai bun din istorie? laughing

Imi mai plac mult si Richard de la Rammstein, Kirk Hammett si Emppu de la Nightwish

| AnaisC a răspuns:

Mi se vede poza, da?:))
NoRock!
www.WarAndRiot.blogspot.com

| Sἶrenἶa a răspuns:

John Frusciante

De la Red Hot Chili Peppers::

http://www.youtube.com/watch?v=Z0AXjUy1_gY

(inceputu) \m/

| TheDarkEmpire a răspuns:

*Buckethead
Dave Mustaine: 'BUCKETHEAD Is Probably Twice As Good A Guitar Player As Me And SLASH Combined'

| Crisis a răspuns:

Cum a zis si GodIsJamesHetfield, Richard Kruspe e un chitarist bun. Dar uita-te la asta: http://www.youtube.com/watch?v=JRbPWcLode0 3:00. Randy Rhoads mi se pare cel mai bun chitarist.

| Polaris a răspuns:

Dave Mustaine, care e şi solistul de la Megadeth. Făcea solouri geniale când era în Metallica. laughing Urmează Angus Young de la AC/DC.

| DreamAutopsy explică:

Îmi mai place și Jimi Hendrix love struck
@Sἶrenἶa
Crisis
darkempire
mhn24
Să știți că am mai adăugat chitariști preferați pe listăhee hee
\m/

| stress a răspuns:

Mai e alt chitarist in afara de slash? laughing :X:X he's the best

| Nymphetamine a răspuns:

Steve Vai. happy

Nu-mi mai place de Slash de cand cu video-ul ala cu Fergie.Nu stiu de ce. thinking

| megadeth_5578 a răspuns:

Kirk hammett, e preferatul meu

| Pepper9 a răspuns:

Slash si Buckethead.

| Fashion a răspuns:

Si mie la fel! love struck E un chiatarist in adevaratul sens al cuvantului.Cand il aud ma topesc :X. Stie ce sa faca cand are chitara in mainile lui! E un vis! Eu una il adooor! Plus ca arata si bine! :* tu ce parere ai?