| LolaKissTheGirl a întrebat:

Am vazut un avatar super. Pe el scria LOVE si era putin inclinat, literele erau puse pe un covor mai rozaliu deschis. L era mov, O era roz deschis, V era alb, iar E era mov.

Intrebarea mea este: puteti sa gasiti un link de unde sa-mi dati si mie poza? Va rog mult, o sa va raman datoare! Dau funda + voturi.

Răspuns Câştigător
| AntiTeamEdward4Ever a răspuns:

Iti place:
http://www.google.ro/......tp?/imgres r:21, s:112&tx=99&ty=69?

Imi dai si mie acolo o funda, please?

1 răspuns:
| LolaKissTheGirl explică:

@AntiTeamEdward4Ever: Nu era asta, dar mersi oricum love struck.