| RAY a întrebat:

Am vazut un interviu cu Gabriela Firea, intrebarea mea este voi ati observat schimbari de la instalarea ei sincer?

2 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Eu nu stiu, in 30 ani nu am vazut nici o schimbare cu nici unul care a fost, asa ca nici de data asta. Au aparut autobuze noi, este corect, dar asta aparusera mereu la vremea lor si in 1995 si in 2000 si dupa. Izolarea blocurilor se facea si inainte si acum, blocu meu n-a apucat nici acum desi ala din fata a apucat asta vara, asa ca ce sa zic.

Tevile de termoficare-s varza in Bucuresti, nu s-a facut nimic, acu iarna cand bubuie, abia acum se trezesc sa repare, pana acu ce au facut? Spitale varza, dar alea sa zici ca tin de ministerul sanatatii nu de primarie.

| Dragosdoar a răspuns:

Da,se schimba bordurile, se pun pietre de granit si unde nu trebuie pe marginea soselei.