| MelisaMel a întrebat:

Am visat ca eram intr-o camera a prietenei mele si la fiecare secunda se urca cate un gandac negru si mare pe mine. Urasc insectele mai ales gandacii. A fost oribil. Erau din ce in ce mai multi gandaci mari si scarbosi. Acum ma tot gandesc la visul acela si nu mi-l pot scoate din gand. Ma face sa ma simt oribil din toate punctele de vedere. Ce vrea sa insemne visul si cum pot uita de el? sad

Răspuns Câştigător
| kRedhead a răspuns:

Visele de obicei reflecta realitatea. Scrie pe google "dictionar de vise" si o sa iti dea mai multe site-uri si scrie cuvintele cheie din vis, sau ce iti amintesti din el. Spre exemplu gandac, negru... cuvinte d-astea simple. Ca sa uiti, trebuie sa iti gasesti alta ocupatie, sa asculti muzica buna, sa iesi pe afara sau chiar sa mananci ceva XD.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa cheama aia care sa omore gandacii..Sau sa dea cu insecicid. Unele case sau apartamente sun predispuse gandacilor din cauza ori a cailor de aerisire sau altor factori!