| Rody_Florea_1995 a întrebat:

Am visat ca sunt gravida rolling on the floor)))))))))))))
Dicționar de vise?
Știe cineva ce înseamnă?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu înseamnă nimic.

6 răspunsuri:
| TRANSVERSAL a răspuns:

Teama poate ca vei fi ti s a aratat si in vis, stai linistita, daca cumva te gandesti la lucrul acesta fa ti un test de sarcina

| OldSoul a răspuns:

Inseamna sa schimbi producatorul de prezervative laughing

| aXy99 a răspuns:

Dictionar de vise? Serios? Asa rau am ajuns? Fiecare viseaza ce vede, ce crede, de ce ii e teama etc. In subconstient se adune mai multe chestii, care se elibereaza prin vise.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce are toată lumea cu visele?
Nu înseamnă nimic, a fost doar un vis.

| AgentBomboana007 a răspuns:

In unele cazuri visezi rezolvarea la niste probleme sau iti visezi viitorul, asta, deoarece te gandesti prea mult la acel lucru si-l atragi spre tine. Si eu am visat de 3 ori acelasi vis, tot ca eram insarcinata, dar nu reprezinta nimic! Pur si simplu visele sunt niste imagini, poate sa fie ceea ce iti imaginezi. ex: Reveria (visarea cu ochii deschisi). Nu se intampla nimic daca visezi ceva. Daca te iei dupa aia de la dictionarul de vise... nu te vad prea departe!winking

| Maya06 a răspuns:

Si eu am visat ca sunt gravida si ridicam greutati la sala laughing) dar in viata reala s-a dovedit doar faptul ca m-am ingrasat si ma simteam vinovata