| middle654 a întrebat:

Buna tpu.am avut un vis azi noapte..am visat ca un baiat -a batut si a dat cu un blovan in mine.pe dictionar vise inseamna ca lumea ma vorbeste de rau. oare e adevarat? sa cred in acest vis?

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu ar trebui sa crezi in vise si nici in acele dictionare care nu sunt de fapt decat niste carti care iti umple capul cu prostii, e doar un vis urat, nu te mai gandi la el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu crede in vise.

| Music4life a răspuns:

Visele sunt rodul subconstientului nostru.
Practic tu visezi ceea ce vezi pe timpul zilei dar nu iti intra-n constient, iti ramane in subconstient iar acesta-ti reda noaptea tot amestecat.
Nu trebuie sa crezi in interpretarea viselor.
Bafta!

| AnYyCrZ a răspuns:

Nu crede in vise! Si sa stii ca pe oricine lumea vorbeste de rau laughing asa ca calmeaza-te si mergi inainte si vorbeste si tu lumea de rauhee hee