| miasdbnqwyiudnwqiygu a întrebat:

Am vrut sa ma amuz pe seama cuiva si am inventat cateva versuri:

Ooo byanca byanca mea;
pui de stea, viata mea
big grin. Puteti continua voi cu cateva versuri amuzante (daca se poate sa rimeze). Dau fnditzatongue

Răspuns Câştigător
| DeMentaa a răspuns:

Esti ca o telemea
si ca o dusumea
am glumit mha bianka mea

3 răspunsuri:
| lily09 a răspuns:

Ti-as da luna si o stea... tu esti soarele din viata mea...cand te vad ma luminez...si incep sa trepidez...inima o ia la fuga...dorul tau sa nu m-ajunga... e bine?

| cheloo74 a răspuns:

Imi pare rau dar nu compun versuri retardate. Asculta cateva manele si sigur vei avea idei.

| Puppet a răspuns:

Imi suna a manealaughing)))
bleahstraight face