| anonim_4396 a întrebat:

Am vrut sa vad cit de bine se misca acest site. Am dat o gramada de raspunsuri aiurea, premeditat... Cred ca nimeni nu vegheaza la "sanatatea" gramaticala si morala a acestui site. Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| EUSIATIT a răspuns:

Situl e ok dar. daca gramatica la noi este ora de [sport]. cit privesc intrebarile puse.asta este regula este sa nu folosesti cuvinte vulgare in rest intreaba omul ce i trece prin cap inclusiv teme la scoala ca nu are cine invata si asteapta sa fie ajutati. Pe mine asta ma irita cel mai mult in rest fiecare vrea sa afle. diverse nu [dragoste. sex]mai putin cultura sau. bucatarie.

7 răspunsuri:
| assus a răspuns:

Cred ca nu ai vrea uh sa fi in locul adminilor prietene! eu zick ca e de nota 10 site`u... multumiri TPU. pentru efortul vostru

| hamsterx a răspuns:

Am observat si eu raspunsurile tale laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E spus de la inceput ca daca se intelege ce vrea omul sa spuna din punct de vedere gramatical sau ortografic sa se dea drumul la orice raspuns si la orice intrebare afara doar daca se exprima licentios sau discriminatoriu.

| Bacemi a răspuns:

E mult de munca. Nu e asa usor sa fii administrator. TPU totusi este un proiect foarte avansat.

| i.love.me a răspuns:

Hai sa iti spun ceva.asta e un site in care ne ajutam unii pe altii, si sa stii ca sunt destui care coreceaza greselile pe care le faci cand dai rasp

| Barajag a răspuns:

Am lacrimi in ochi.Stai linistit ca nu plang, rad.laughingDe ce? Pentru ca am citit raspunsurile tale si sunt de a dreptul fantasticelaughing
La cate intrebari si raspunsuri sunt, nu cred ca nici adminilor nu le este usor sa corecteze ceea ce gresesc altii, nu-i asa?

| marcelan25 a răspuns:

Eu am o parere foarte buna despre acest site. Aici din prima clipa cand am intrat am fost ajutat, de o persoana foarte speciala pentru mine si de catre mai multi utilizatori. Ma bucur ca v-am gasit. Multe multumiri echipei T. p. u!