| videoblog a întrebat:

Ce parere aveti de site-ul http://www.bagamare.ro/ ca si sistem de promovare pentru bloguri. Multumesc pentru raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| Boby a răspuns:

Nu stiu ce site-uri vor sa promoveze pentru ca nu sunt in stare sa se promoveze nici pe ei
Au doar 180 de vizitatori pe zi si cautarea cea mai frecventa este (muzica de petrecere) cred ca am spus tot...

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce site-uri vrea sa promoveze pentru ca nu sunt in stare sa se promoveze nici pe ei
Au 180 de vizitatori si cautarea cea mai frecventa e (muzica de petrecere) cred ca am spus tot

| Cernomorcenco a răspuns:

Promovarea blogurilor o faci mai bine cu ajutorul www.comment.md, www.meritadecitit.ro