| Tigrita a întrebat:

Am windows 7. Stiti ca poate merge foarte bine fara drivere. Mi-am instalat un drieverele video ca sa fac un joc sa mearga. Dupa ce am instalat driverul video am dat peste cap rezolutia si am pierdut toate efectele dela windows 7. Am dezinstalat tot adica driver si joc dar lucrurile au ramas la fel de prost.

Ce sa fac ca sa revina lucrurile la normal?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Incearca sa intri in System Tools/System Restore si sa revii la data anterioara instalarii noilor drivere. Apesi pe data care este mai neagra decat celelalte ca altfel nu merge.