| anonim_4396 a întrebat:

Ami dati un link de unde pot descarca windows movie maker? Funda si vot!

2 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

Il ai deja in calculator.Intri in start(stanga jos), dupa in programs, dai click pe sagetile alea ca sa iti apara toate programele si trebuie sa fie undeva in lista aia.Dai click pe el pentru a-l deschide.Si daca vrei ca de acum incolo sa-l poti deschide direct de pe desktop faci acelasi lucru (start>programs), doar ca dai click stanga, apoi "create shortcut".
Bafta!winking

| anonim_4396 explică (pentru anss23):

Dar eu nu al amcrying((