| anonim_4396 a întrebat:

Andrew Tate.
Căt de adevărate credeți că sunt acuzațile pentru care este inchis?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Probabil foarte foarte adevărate.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Mai degrabă aș citi review-uri de la cremele anti coșuri inghinale, decât despre Andrew ăsta.
Pare atât de irelevant omu'...

| Freya1 a răspuns:

Cred ca dacă se va sapa mai adânc se vor găsi mai multe decât s-au găsit pana acum.

| Mayhem666 a răspuns:

Nu stiu ce acuzatii, nu sunt la curent cu ce s-a intamplat, dar avand in vedere ca este Andrew Tate, cred ca foarte adevarate. Omu' s-a mutat in Romania ca sa scape de lege. Asta sa creada el. Abia am reusit sa scap de el de la recomandate de la YT acum cateva luni, nu as vrea sa-mi apara iar, dar cred ca trebuie sa caut sa vad ce s-a intamplat.

| Fantaspirit a răspuns:

De Tate nu mai pot dormi euhee hee

| thunder11 a răspuns:

Frate in arest nu ai cum sa ajungi fara dovezi, nu te baga nimeni in puscarie degeaba politia a strans dovezi si cand au avut un numar destul de mare de dovezi atunci l au arestat, el a prezis ca a fost arestat pentru ca stia ca a facut ce a facut de aia tot zicea ca o sa il atace Matrix ul