| hândel a întrebat:

@ ang3l_or_d3v1l. Ce premiu ai luat anul asta la scoala?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing anul nu l-am terminat
in MD primul semestru l-am terminat cu media 9, 66
In canada am terminat anul toate in afara de educatie fizica B tongue

batting eyelashes

16 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Eu am terminat cu 9, 33 laughing
Cam putin, nu?blushing
Am luat prima mentiunesmug

| lia a răspuns:

Otonis, se pun si premiile in ceea ce priveste invataturile despre viata? tongue
Ca de alea am luat o gramada in ultima perioada. tongue

cami
| cami a răspuns:

Habar n-am. Am avut media generala 9.16, tu ce premiu mi-ai da?batting eyelashes

| SweetCandy a răspuns:

Eu am luat mentiune am avut 9, 55... da sunt micuta am terminat cls a 9ahappy

| SweetCandy a răspuns:

Ee...si u suntem o genertie de desteptirolling on the floorrolling on the floor
oricum mersi mult... da nu e buna coronita aia de acadele k mi se lipeste de parrolling on the floor

| SweetCandy a răspuns:

Hai sa fie k u...de data asta...rolling on the floor

| SweetCandy a răspuns:

Pai bine mai...eu fac aici discutie q u si u nu imi dai fundita?
vezi k fac si eu revolutie preqm cutierolling on the floorrolling on the floor

| hândel explică:

Mama da ce medii mari ati luat! Eu de 6 nu vroiam sa trec. In generala luam premii, dar la liceu ioc. Bravo fetelor! Lu' Cami i-as da premiul intai si coronita de floarea soarelui, si lu' sweetcandy tot premiul intai i-as da cu coronita de acadele. laughing Nu stiu cum sa putut face asa mare greseala sa-ti fie acordata mentiune sweetcandy, ai facut contestatie?hee hee Incredibil, 9, 50 si mentiune? Ce concurenta-i la voi.

| hândel explică:

Pai la asa bucurie, sa iei premiul intai, nu se merita sa renunti la par daca se lipeste acadelele de el? Oricum creste la loc, dar premiul ramane vesnic. big grin laughing

| hândel explică:

Uite vezi ang3l_or_d3v1l?! M-a tinut de cuvant si ti-am dat o fundita. tongue La anul sa iei A si la educatie fizica, si sa te tii de scola ca, desi poate nu-ti pare acum, este importanta diplama, deschide multe usi. Crede-ma! happy

| hândel explică:

I-am spus lu' "ang3l_or_d3v1l" ca ii dau o fundita ca-i simpatica, intrebarea a fost un motiv sa-i ofer fundita. tongue
@ sweetcandy nu vreau revolutie, sunt pacifist. happy
@ Lia, se pun si cele primite de la-nvataturile vietii. Ai cateva ce vrei sa ni le impartasesti? Eu sunt numai ochi. happy

| sorin a răspuns:

Premiul pentru cele mai multe absentelaughing, niciunul avand in vedere ca sunt corigent

| cutie a răspuns:

Eu 9, 71tongueSunt cea mai desteapta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@ otonis te-ai priceput ca sunt fata da? laughing
merci de complimentbatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O medie incredibil de mare, pentru cat m-am straduit laughing 9.81 Cea mai mare medie a mea. Dar au fost si cu 10 pe linie la mine in clasa straight face
A fost a treia sau a patra medie, cred.De la 8.60 in clasa a X-a, am progresat, nu?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am luat premiul 2 si am avut media 9.99