| Marius22222222222 a întrebat:

Angeles feat what's up melodia discuții.nu o găsesc nicăieri sa o ascult sau sa o descarc.cine mă ajută urgent raman dator vandut

8 răspunsuri:
| StoicAnalysis a răspuns:

Cauta Youtube converter si incarca link-ul melodiei de pe Youtube acolo. Apoi descarci

| Marius22222222222 explică (pentru StoicAnalysis):

Nu merge am incercat. faza e că nici linkul nu îl găsesc.stiu doar cine o canta și cum se numeste

| StoicAnalysis a răspuns (pentru Marius22222222222):

Pe Youtube trebuie sa fie daca stii ca exista piesa. Linkul fiind al videoclipului pe care l-ai gasit pe Youtube. Sunt o gramada de site-uri de convertare. Mai insista, trebuie sa mearga.

| Marius22222222222 explică (pentru StoicAnalysis):

Frate îmi dă versurile da când dau pe video link inexistent. daca ai Whatsapp vb in privat

| StoicAnalysis a răspuns (pentru Marius22222222222):

Am cautat si eu acum si aparent, nu mai exista pe nici o platforma straight face. Aia e, move on and forget about it.

| Marius22222222222 explică (pentru StoicAnalysis):

Dar melodia exista adică îți dă versurile

| StoicAnalysis a răspuns (pentru Marius22222222222):

Exista, dar nu pe internet ca sa o poti asculta. Vorbeste cu whats'up poate ti-o da el daca o are pe undeva laughing. Sau cu angeles ala.

| Marius22222222222 explică (pentru StoicAnalysis):

Macar sa nu zică careva că am inventat eu.esti martor că melodia exista