| FkFuneriu a întrebat:

Anul acesta clasa mea organizeaza Balul Bobocilor! si as avea nevoie de idei pentru probe! Cu cat mai multe cu atat mai bine! Idei?

Răspuns Câştigător
| giirkssss a răspuns:

Pai iti spun cateva probe care au fost la mine anul trecut:
prima proba-prezentarea ta- cati ani ai cum te cheama ce pasiuni ai etc... asa si cine zice am 15 ani si sunt in clasa a 9-a e eliminat mai tarziu (pentru. ca e cu subinteles ca daca participi la balul bobocilor esti in clasa a 9-a)
a doua proba: recunoaste melodia
alta proba: sa faci reclama la un produs (fiecare produs are un nr pe el. participantii extrag dintr-un bol un numar care corespunde unui anumit produs, trebuie sa convinga oamenii ca acel produs e foarte bun si trebuie cumparat)
alta proba- proba talentelor- fiecare trebuie sa faca ceva. sau si in grupuri sa pregateasca o sceneta ceva, aici daca ai talent e bine, daca nu improvizezi ceva,, ex: un coleg nu pregatise nimic si a zis catelus cu paril cretlaughing toti au ras, juriului i`a placut. si nu a fost eliminat la proba eliminatorie, bine, nici nu a castigatwinking
proba eliminatorie
proba de rasp la intrebari. fiecare extrage o intrebare dintr-un bol si raspunde la ea(daca stie). sunt intrebari de cultura generala
nu mai stiuwinkinghappy