| Alex06rapper a întrebat:

Apropo caut un loc unde sa inregistrez in botosani ma poate sprijini cineva?

1 răspuns:
| RIze1KDE1LuNA a răspuns:

Pot pune pariu ca stilul tau e rap!
Bai Alex rap-ul moare chiar si in mainile celor mai buni din Romania. Daca nu ai observat asta pana acum, deschide-ti ochii si mintea mai mult si o sa vezi. In America rap-ul e considerat o cale pentru cultura. In Romania "numai golanii, derbedeii, hotii, vagabontii asculta muzica din aia" asa sustin majoritatea romaniilor peste 30 ani. In Romania e prea multa prostie.pur si simpolu tara a stagnat si inca stagneaza in timp ..nu evolueaza suntm in urma cu cel putin 50 de ani fata de alte tari! Apucate de altceva e greu sa traiesti din rap.