| julian092 a întrebat:

Caut pe cineva din orasul Botosani care imi poate moda un xbox fat model 2007 cu dvd hitachi 3120gl.Lasati numarul de tel.

2 răspunsuri:
| vladutt a răspuns:

Salut! Nu stiu nimeni din Botosani dar stiu un super tip de unde stau eu din Galati care modeaza super.Intra aici:http://forum.anunturi-galati.ro/....../index.php si contacteaza-l. Daca te uiti mai jos ai sa vezi sute de comment-uri cu oameni multumiti care il recomanda.Si eu vreau sa ma duc la el cu un PS2 si am toata increderea in el. Poti sa il trimiti prin curier dar mai intai vorbesti cu el si vedeti cum faceti.

| julian092 explică:

Nu trimit nimic in tara...s-ar putea sa nu mi se mai intoarca...