| cinevainpanamea a întrebat:

Arata bine un par ondulat tuns in scari si filat?big grin

5 răspunsuri:
| Dan a răspuns:

Depinde de fiecare cum ii place. Noroc!happy

| Ofiintă a răspuns:

Paru drept ar sta super! cel ondulat nu prea sta pentru ca arata ca si in filmele alea mai vechi chiar nu sta bine! daca am fi in anii 60 toata lumear ar zice dar acum ar sta ceva mai cool cu par drept dar daca ai parul ondulat iti asa cu par mai lung minim pana la umeri! in nici uncaz mai scurt s-au tzil tunzi mai scurt si tzil faci cu placa asa daaa

| Marutza a răspuns:

Da, eu aşa îl am! De fapt îl am creţ (dar nu e mare diferenţă) şi îmi stă bine. Aşa m-am tuns mereu- în scări şi de fiecare dată mi l-am filat. big grin

| Girll12 a răspuns:

Eu zic ca da big grin arata foarte fain big grin ar fi bine sa incerci big grin [dai fundita?big grin]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se mai poarta