| IQOnly a întrebat:

Are cineva cont pe metin2? Si daca da ar fi dispus sa mi-l dea(dar sa fie +30)? Si cine stie versiunea de metin2 care ajungeai foarte rapid level mare. Poate e cea chinezeasca?

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,. nu are nimeni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wa cine are un cont de lvl 45 ma contactati la albuletgabriel da care il da pe gratis!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e ma e metin2 privat
am crescut pana la lvl 40 la animale acolo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin2 RO normal ii naspa ca cresti greu dar sunt o groaza de servere private chiar si romanesti create prin hamachi de exemplu:http://cobramt2.webs.com/ pe asta joc au am lvl 75, toate vrajile P si multe altele! ENJOY!:PP:PP:P:P:P:P:PP:P:P:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu de lvl 35 ce dai pe el daca til dau este pe metin 2 ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tias da eu unu Sugi melu nu-ti dau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Casa ajungi rebede lever mare trebuie sa tragi metin2.us casa ajungi rbd la level 20 si casa ajungi la 30 trebuie sa te joci 2 zile de la cap in coada

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am eu cont de level 80 pe care vreau sa il dau cu rib si fms+9 si sabie lata +8 cu piatra grabei rochie de m, ireasa si de mire

| RomanMandruPanaMor a răspuns:

Auzi dar de ce nu joci pe un sever privat?
daca sti cum sa faci un caracter adica cum sa pui punctele la status, competenta si mai si ceva noroc in 2 saptamani poti face 40, eu am facut in 1 saptamana da am jucat ca un nebun oricum daca vrei te ajut da-mi add la hd_bogdan
SARBATORI FERICITE!

| adrianigescu a răspuns:

Nu este cea chinezeasca, ci romaneasca. E bun, joaca multi jucatori si intelegi tot din ceeea ce face metin2 RO, sau metin2 UK, US. Fa proba, si vezi care creste mai repede level.