| julietadya a întrebat:

Are cineva, cumva, din intamplare...id-u lu Justin Bieber al Selenei Gomez sau al lui Miley Cyrus? Va rog nu mi-l dati si mie!

Răspuns Câştigător
| Neimportant a răspuns:

Dragă,vedetele nu au id:p. ele nu au timp de net. şi chiar dacă aş avea id-u lor nu ţi-l dădeamlaughing

8 răspunsuri:
| Tasya05 a răspuns:

Justy_beebs... id lui justin...acum nu stiu daca chiar e justin.dar totusi.

| Herp a răspuns:

Cati ani ai?sad

| Dia a răspuns:

Da, cum sa nu? toate's fake!

| D3iDEI a răspuns:

laughing Justin Bieber cred ca e cel mai urat pusti di lume, mai ales ca l-a gasit negrul ala in gunoaie si l-a lansatlaughing))

| Gagikaru a răspuns:

Sunt milioane de oameni care il vor eu sincer nu am ce face cu ele

| BroascaCuElice a răspuns:

Justin.biberon@yahoo.com
selena_gomez.fake@yahoo.com
miley.cyrus_se.drogheaza@yahoo.com

| julietadya explică:

Macar puteati sa taceti din gura daca nu le aveati! Si faza cu "nu conteaza daca nu e real" era frate meo care isi baga nasu unde nu ii fierbe oala doar ca sa ma enerveze!
phbbbbt

| Plus44 a răspuns:

Draga Julieta,aute,acum o sa-mi fac un id ca al lui Gayber,selena guma si miley cuc, ti le dau dupa si ma prefac ca sunt vagaboanta Disney, da? Daca tot zici ca nu conteaza daca e real sau nu id-ul.