| Nicholas a întrebat:

Are cineva de aici cont pe ConQUIZtador.ro pe care nu-l mai foloseste? As dori sa aiba PAJ-ul in jur de 6000. Trimite-ti-l prin mesaj privat impreuna cu parola. Nu vreau raspunsuri cum ar fi: "Tu nu poti sa ajungi la 6000?" sau ceva de genu.

2 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nu vei găsi un asemenea cont, nu ştiu de ce te oboseşti. Păi nu are sens să ţi se dea un răspuns de tipul ăla pentru că e clar că nu poţi ajunge la 6000 Paj. Baftă!

| Firefly a răspuns:

laughing Banuiesc ca tu nici 4000 de PAJ nu ai si vrei de 6000 laughing