| MariaShk1 a întrebat:

Are cineva un cont de Facebook pe care nu-l mai foloseste? Chiar am nevoie de unul. daca vreti sa ma ajutati, imi puteti trimite in mesaj privat email-ul si parola. multumesc mult

3 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Greu al dracu sa-ti faci tu unul...

| MariaShk1 explică (pentru Clorox):

De ce vorbesti daca nu stii? am postat un videoclip si mi l-au sters din cauza drepturilor de autor si acum nu ma mai lasa sa imi fac cont.

| TrustMeIKnow a răspuns (pentru MariaShk1):

Foloseste un VPN si incearca sa iti creezi unul in incognito sa nu ai cookies.(CU VPN PORNIT)