| BliojuBianca a întrebat:

Are cineva poze din căminul C1 al facultății de biologie Ioan Cuza Iași? Sunt curioasa cum arata in interior.
De asemenea, este cineva care știe mai multe informații despre căminele pentru UAIC? Care dintre ele au sala de studiu in interior sau alte informații de genul.
Mersii!

1 răspuns:
| Yurisa a răspuns:

C1 e un camin foarte bun! Acolo sunt studenti de la mai multe facultati, nu doar de la Bio. Maxim 3 in camera+ baie. Fiecare etaj are camera de studiu si bucatarie si e la 3 statii distanta fata de facultate. Faci 5-7 minute