| Scc_Gabi_1996 a întrebat:

Are sanse John cena la wrestlmania 30 sa il bata pe Brey wyatt?

Răspuns Câştigător
| Cristinel1994 a răspuns:

A batut alti mai grei de atat eu zic ca da are toate sansele sa l bata

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Da, și îți spune unul care a văzut toate meciurile lui John Cena și chiar și a le lui Bray Wyatt!
Oricum din câte am văzut pe card anul ăsta nu vor fii meciuri frumuse cum au fost în alți ani.

| Seepty a răspuns:

Da, pentru ca John Cena este unul dintre cei mai buni wrestleri din lume.

| OnuOnulică a răspuns (pentru Seepty):

Dacă spui că John Cena e unul din cei mai buni din lume însemnă că nu ai auzit de Chris Benoit! Care, el chiar a fost cel mai bun din lume.winking