| anonim_4396 a întrebat:

Are voie vreo platforma sociala dintre cele populare sa-ti foloseasca adresa de e-mail sau sa o publice?

3 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Daca este prevazut acest fapt in termenii si conditiile platformei respective, dupa noua actualizare sau inca de la inceputul crearii contului, are voie sa o foloseasca dupa bunul plac. De asta este recomandat sa nu faci slide-ul in 5 secunde si sa fi de acord.

| Dismally a răspuns:

Doar cu acordul tau, asa ca citeste termenii si conditiile inainte sa le accepti happy

| Justme79 a răspuns:

Buna din câte știu eu nu au voie și nici nu am auzit de așa ceva happy