| DamocOficial_Anamaria_1979 a întrebat:

As avea nevoie dragi TPU de un program de verificare a autorului unui text. Chiar exista posibilitatea sa scrii sub alt nume si sa fii descoperit ca nu e textul tau? OFER FUNDITA

2 răspunsuri:
| Mihai_Razvan_1995 a răspuns:

Nu am auzit niciodata de asa ceva. Odata ce textul este scris pe un calculator de exemplu este setat cu numele calculatorului in acel moment, desigur se poate schimba autorul textului dar sa vezi daca a fost alt autor inainte nu se poate. Nu am auzit de asa ceva pana acum.

| DamocOficial_Anamaria_1979 explică (pentru Mihai_Razvan_1995):

OK o fi vrajeala dar eu am patit-o...printre poeziile mle s-au strecurat si poezii ale altor autori.Am vrut sa ma inscriu intr-un concurs de poezia si taman ca am trimis si poeziile alea.Si mi s-a spus ca programul a gasit ca nu-s ale mele.EU CRED CA EXISTA PROGRAM ALTFEL PLAGIATUL AR DEVENI ARTA PENTRU ORICINE!