| Anonima54444 a întrebat:

Aș dori niște sfaturi! Am 19 ani, curând 20 și nu am avut nici un iubit până acum. Nu mă plâng de chestia asta, ci de faptul că de fiecare dată când un băiat a vrut să mă cunoască mai bine, l-am refuzat. La toți le-am găsit câte un defect. Știu că nu există perfecțiune, nici nu îmi doresc asta. Vreau doar un tip matur, care știe ce vrea, să se comporte cum trebuie, îmi doresc o relație serioasă, nu aventuri sau ceva de scurtă durată. Oare am asteptări prea mari?!

Mă întreb dacă o să fiu cu cineva vreodată! Toată lumea îmi spune că sunt de modă veche pentru că eu mai cred în relația aia în care el deschide ușa fetei, îi daruieste flori, o respectă etc. Să știți că NU m-am uitat la prea multe filme și nici nu am citit prea multe povesti! Dar așa vreau să fie relația mea. Nu am întâlnit încă nici un băiat pe placul meu.

Mă atrag tipii serioși, stabili, care știu să se comporte în societate. Mă dezgustă puștanii întreținuți de altcineva care se dau la toate fetele și cer atenție la tot pasul.

Poate pare ciudat, fiindcă am 19 ani și nu sunt cu capul în nori schimbând "iubiții" mai des ca șosetele, vorba aia! big grin Ce ziceți? O să găsesc și eu ceva pe placul meu în viața asta? Nu mă grăbesc, DOAR întreb! Sper că acolo undeva în lumea asta, să mai fi rămas un bărbat care să fie galant cu mine, care să mă atragă!

Mă declar foarte dezamăgită cu privire la bărbați în general!

207 răspunsuri:
| Sandu3 a răspuns:

Sunt exact ce cauti, numai ca eu am dublul varstei tale.Nu cred ca te interesez, nu? Nu sunt insurat si n-am nici copii.Oricum...ca tine sunt raritati.BRAVO.

| Mosotti a răspuns (pentru Sandu3):

Exact asta am spus si eu, ca nu se potriveste la varsta cu ce doreste ea. Unu ca tine este luat de una de 35 de exemplu. Va trebui sa-si reconsidere segmentul de varsta al partenerului.
Dar dupa cum am zis, ea ne-a zis daca ofere ce cere?! Ea ce ofera la schimb.
Sa zicem ca e una de 38 ani asa, tu nu o intrebi ea cu ce vine?

| Anonima54444 explică:

De asta nu mai pot eu, că nu mai am dreptul la replica pentru tine. Cu atât mai bine că am scăpat de tine. laughing O seara frumoasa, numai bine! laughing

| Anonima54444 explică:

Băieți, cât o s-o țineți așa? big grin

| Anonima54444 explică:

Nu e vorba despre asta, nici eu nu prea folosesc emoticoane. Nu știu de ce am impresia asta. Poate te confund, posibil.

| Drimmero a răspuns (pentru Anonima54444):

Totusi ce te-a facut sa crezi asta? Mi te-ai adresat direct si asta m-a facut curios de ceea ce ai zis.

| Anonima54444 explică (pentru Drimmero):

N-are importanță, te-am confundat. Ce anume te-a facut curios?

| Drimmero a răspuns (pentru Anonima54444):

Cu cine m-ai tot confundat?

Eram curios de treaba asta si de ce m-ai intrebat azi acel lucru.

| Anonima54444 explică (pentru Drimmero):

Cu un personaj răulaughing Am spus deja, intrebasem fiindcă credeam ca e vorba de altcineva. De ce nu vrei sa înțelegi?

| Drimmero a răspuns (pentru Anonima54444):

N-ai fost tu deloc clara, ai alambicat ideile. In fine, greseala mea ca am insistat/

| Anonima54444 explică:

Câtă iubire pe aici! laughing

| floriniroh12 a răspuns:

Esti mai libera singura stai chill