anonim_4396
| anonim_4396 a întrebat:

Hey baieti, ce asteptari aveti de la o fata?
Cum ati vrea sa fie?
Cum ati vrea sa se comporte in relatia cu voi?

Răspuns Câştigător
| Vyktor_6375 a răspuns:

Bună! Să vedem. Dă-mi voie te rog să-ți spun ce nu îmi place la o fată mai întâi. Fetele care sunt preocupate mai mult de cum le vine oja pe unghii și cât de minunat de ondulat le este părul de la nu știu ce balsam. Fetele care nu acceptă prieteni decât dacă au bani, mașină și dotați fizic cu tot ce este necesar pentru a le satisface dar care pentru o clipă nu se gândesc dacă măcar s-ar potrivi cu personalitatea persoanei respective. Într-un cuvânt superficialitatea. Eu sunt binecuvântat, ca să spun așa pentru că sunt logodit de 11 luni cu o fată absolut excepțională. Îmi place la ea că este înțelegătoare, deși este foarte vorbăreață știe când să vorbească și când să îmi asculte păsubig grin Mă înțelege cu adevărat pentru că este un bun ascultător deși nu unul perfectbig grin Este perfecționistă și mi-a transmis de multe ori și mie suflul ei energic de a se implica, eu care sunt o persoană mai comodă. Cu toate acestea este foarte aeriană și deși este o persoană destul de matură, mai matură ca mine cel puțin, este în același timp și copilăroasă. Este bine dispusă și îmi transmite de fiecare dată starea ei de fericire. Nu emite judecăți de valoare precum fac eu de multe ori neintenționat. Gătim împreună, învățăm împreună, ne petrecem timpul împreună și locuim împreună. Nu se ascunde de mine și este sinceră tot timpul, nu mă minte indiferent de cât de nobil ar fi scopul. este deschisă cu mine și m-a încurajat să fiu la fel. Ea este tot ce mi-am dorit vreodată, mă face să vreau să fiu mai bun, să progresez, am multe de învățat de la ea și nu mi-e rușine de asta. Dar cel imi important ESTE EA ÎNSĂȘI. Sper că te ajută. Baftă

0 răspunsuri: