| Adesim a întrebat:

Aș dori să-mi iau un kit de unghii cu gel. Ce firme în recomandați? Seturile de 300 și ceva de lei sunt bune de ceva?

4 răspunsuri:
| 223kkk a răspuns:

Îți pierzi timpul cu chestii neimportante.
Și când te gândești ca sunt oameni care ar vrea sa aiba timp liber. Foloesteti timpul în a face ceva ce contează. Oricum pentru persoanele reale nu o sa conteze cum arati cine te iubește te iubește exact asa cum ești.

| Adesim explică (pentru 223kkk):

Timp nu prea mai ami nici eu doar că na aveam și eu niște prostii prin minte

| Furnicuta000 a răspuns (pentru 223kkk):

Tu realizezi ca esti total pe dinafara? Ea probabil vrea sa cumpere un kit ca sa invete sa faca unghii si sa isi faca o mica afacere. Asta cu pusul unghiilor cu gel e o meserie si o clienta plateste de la 50 pana la 150 lei pentru asta. Daca ar avea cam 5 cliente pe zi ia fa un calcul.
Nu este o treaba neimportanta ca vrea sa invete sa faca un lucru util asa ca nu mai comenta in necunostinta de cauza.

| ancairina13 a răspuns:

Da, parerea mea e ca sunt bune. Eu regret ca mi am luat setul deoarece nu ma pricep deloc sa mi le pun. Pierzi mult timp si te enervezi daca nu ai habar de asa ceva. tu fa cum crezi. Pahappy