| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa-mi schimb sagetica de la mouse...Adica am auzit ca exista programe s-o fac colorata, inimioara etc...help

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da
mergi in Start -> Settings -> CONTROL PANEL
alegi MOUSE
apoi POINTERS - vezi in meniul derulant de sub triunghiuletul negru cu varful spre in jos (initial scrie NONE...), ai o multime de optiuni, de ales sageti sau inimioare sau caluti, distractie palcuta
ai gasit?

3 răspunsuri:
| Kqzu97 a răspuns:

Cursor mania

| kattya a răspuns:

Pasii sunt urmatorii: Start/ControlPanel/Mouse/Pointers/Browse/alegi de acolo ce figura vrei/dai dublu click pe ea/Use Default si e gata. happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai eu am pc-ul in romana