| MandyMaya a întrebat:

As dori si eu un program bun de editat poze. Si daca se poate si un site de unde pot sa il descarc.

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine program pentru editat poze [dar si cel mai complex si greu de folosit] ar fi:
- Photoshop

| xClementine a răspuns:

Photoshop-ul ar fi unul destul de bun, dar mai greu de folosit. Iti recomand Photoscape, e mai ''pentru toata lumea''. :)
Il poti descarca de aici : http://www.photoscape.org/ps/main/download.php

| Bumbu89 a răspuns:

Photoshop, photoscape sau site-uri cum ar fi tazz sau picMonkeywinking