| MrRolling4life a întrebat:

Am 14 ani, sunt din Piatra Neamt si as vrea sa imi fac un piercing in buza! Dar habar nu am unde sa ma duc sa'mi faca cineva gaura. Am inteles ca la salon trebuie sa ai mini 16 ani, iar singur mi'e frica sa nu se infecteze. Asa ca dati'mi si mie niste nume de saloanesi unde se afla unde pot sa ma duc sa'mi fac SINGUR!

2 răspunsuri:
| alessia a răspuns:

Si eu sunt din Piatra Neamt.dar sincer thinking ma interesez si iti spunhappy
pa-pawave

| 985436982 a răspuns:

Si eu vreau snakebites, dar nu ma lasa. straight face
Nu trebuie sa ai minim 16 ani, cred ca trebuie sa isi dea acordul parintii. Nu-ti fa singur.