| mikiela a întrebat:

As vrea sa-mi fac un blog insa nu prea stiu unde si cum? fundita

2 răspunsuri:
| valyalexia a răspuns:

Poti face foarte usor pe www.webs.com cate vrei, ai si widgheturi frumoase(pagini de pornire) si poti sa iti pui o gramada pe el chiar si Player cu muzica pe care o asculti printr-un cod HTML daca te gandesti iti dau eu codul ca am avut radio 4 ani.:*:*succes

| MeMyseIf a răspuns:

E tare simplu, principalul e sa stii despre ce vreai sa scrii si daca ai suficient timp pentru asta. Iata vezi mai multe detalii:http://www.club-z.ro/forum/viewtopic.php?t=892
Bafta!