| Bionicle a întrebat:

As vrea sa stiu, e adevarat ca sa intri la Metro ai nevoie de o cartela metro sau poti intra direct?

5 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Trebuie sa ai cartela aceea altfel nu poti intra decat daca mergi cu cineva care are.

| Bionicle explică (pentru Aasdfghj):

Aoleu,si cum trebuie sa obtii cartela aceea?

| Aasdfghj a răspuns (pentru Bionicle):

Https://www.metro.ro/ Dai pe "Ia-ti cardul metrou" :p

| AFR81 a răspuns:

Eu stiam ca de intrat poti sa intri, doar ca iti trebuie acel card pentru a cumpara. Poti sa il faci la magazinul respectiv.

| Bionicle explică (pentru AFR81):

Dar cum trebuie sa il dobandesti? E usor sau greu? T-in minte demult am fost si eu la Metro, ddar cu un card pe care l-am imprumutat de la cineva.Dar ce este acest card? Ce contine in el?