| cretzucristi a întrebat:

As vrea sa stiu unde este o sala da forta in galati in care sa coste pana in 60 lei pe luna si as dori sa stiu daca fac si inscrieri de la 12 ani.

1 răspuns:
| Ploaie a răspuns:

Nu sunt din Galati, deci nu stiu nici o sala, dar pot sa te sfatuiesc cu privire la varsta. la 12 ani orice antrenor te lasa in sala, si normal, sa faci abonament, dar nu e ebsolut deloc bine sa faci exercitii de forta pana la 18 ani. daca vrei, insa, sa faci ceva, e foarte bine sa incerci exercitiile CARDIO. sper ca ajuta laughing