| LauR3ntziu a întrebat:

As vrea si eu cateva idei de desene animate noi si vechi dar nu tom si jerry sau alba ca zapada pe care le stie toata lumea... mersi mult! FUNDAwinking

2 răspunsuri:
| AdeeXd a răspuns:

Naruto, shaman king, copii de la 402, spioanele,sims ala grimm,dragonul american, ala cu tuthenstain,noua scoala a imparatului,colegul meu de banca e o maimuta, arthur,popeye marinarul, bugs bunny,dexter, viata cu louie, billy si mandy, sharon spitz, autobuzul magic, clanul nebunaticilor, capsunica, sailor moon, anastasia, o lume disparuta, rahan, monster buster club, etc. sunt o gramada! mai aminteste-ti sau daca nu iti plac astea de le-am spus eu... cauta pe google. Scrie si tu fox kids sau jetix.

| LauR3ntziu explică:

Nu crezi ca imi era mai simplu sa deschid televizorul daca vroiam sa vad desene pentru copii de 5 ani? happy eu m-a referit la cu totul altceva... "filme" de desene animate!