| jennyfer_8580 a întrebat:

As vrea si eu sa stiu dace se mai merita sa plec in grecia pentru 2 luni.Ma gandesc ca acum e cam tarziu si ca sezonul se termina la inceputul lui octom.Am aplicat la M.D.EGO Recruiter din Timisoara, comisionul lor este de 170 euro plus 200 ron taxa de mediere.Actele le am scanat si le am trimis pe mail impreuna cu contractul de mediere semnat. Ei m au asigurat ca mi gasesc mie si unui prieten in acelasi hotel destul de repede dar a trecut cam 3 saptamana de atunci.acum m au intrebat daca sunt de acord sa plecam separat dar pe aceeasi insula. Voi ce ziceti se mai merita?

1 răspuns:
| xKidaaRawrrYou a răspuns:

Nu stiu si eu plec in grecia in August dar sunt locuri superbe.A mai fost o colega de a mamei mele si a spus ca merita, sunt locuri superbe asa cum am mai spus si este un loc foarte bun.