| rebela a întrebat:

As vrea si eu sa stiu despre ultima faza a cancerului la ficat.Cat ar costa o operatie si unde in strainatate s-ar putea face?

Răspuns Câştigător
| kaya a răspuns:

Pacat dar adevarat in ultima faza nu mai e nimic de facut stiu pentru ca am trecut prin asta cu cineva drag, a fost prea tarziu sa fac ceva, a durat numai cateva luni si...cryingImi pare rau, acum nu stiu poate depinde de la om la om, nu risca sa incerci tot ce e mai bun si sa te consulti cu cineva care este in domeniul medicinei si care cunoaste foarte bine, asa punand intrebarea aici poti primi multe raspunsuri dar e mult mai bine sa fii sigura tu daca se poate face ceva sau nu.Multa sanatate si mult succes sad

5 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

In ultima faza tot ficatul e afectat si operatia se face la cimitir. de aia ii zice 'ultima faza', intelegi?

Abh
| Abh a răspuns:

Sunt doar realist. Si eu am hepatita, in ultima faza iti inchei socotelile cu viata, nu vad de ce i-as da sperante false.

Abh
| Abh a răspuns:

Operatia din cate stiu eu se poate face si in romania, daca intrebi medicul care a pus diagnosticul, va sti el cu siguranta. preferabil un medic de la un spital mare.
daca s-a ajuns la cancer prin hepatita, infectia revine in aprox. 5 ani.

niste info: http://hepatita-c.gatworks.net/......wtopic.php
bafta.

| rebela explică:

Se poate face si un transplant

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam sadic esti, ABH! Poate e vorba de cineva drag.