| maxQ a întrebat:

Aseara am visat o pisica (alba cu negru parca sau doar neagra) Si a cazut in apa.ciudat era ca pisica inota, am sarit in apa sa o scot dar cand am pus-o pe mal a cauzt si s-a inecat. Deci ce poate sa insemne pisica care sa inecat? (am mai intrebat pe cineva si a spus ca e lucru diavlolesc thinking )

Răspuns Câştigător
| Angel_4453 a răspuns:

Deci pisic alba inseamna prieten tradator iar daca se inneaca inseamna ca cineva a vrut sau vrea sa iti faca rau dar pana la urma isi sapa groapa singur.