| Unforgetit a întrebat:

Aseară şi acum 2 seri am avut un vis, cu totul ciudat. Aş vrea să ştiu dacă este vreo semnificaţie. Deci visam că sunt la puşcărie, dar într-un loc liber. Oameni diferiţi aveau AWP(Armetongue) şi ţinteau spre mine. Era o noapte liniştită, şi atunci am vrut să fug de acolo.Am fugit foarte foarte repede, am sărit un gard, şi m-am dus într-o scară de bloc.Acolo erau doi copii, şi incepusem să mă împrietenesc cu ei. Dar după o noapte, acei doi copii s-au dus la puşcărie si "m-au turnat". Am fugit la tatăl meu, iar el nu ştia măcar că eram la închisoare. Săpa în grădină cu mamaia mea, ca de obicei în realitate. Poliţia m-a găsit, şi am încercat să fug, dar m-au prins.Atunci m-a strigat mama:"Hai, Bianca, nu te trezeşti?"straight faceEste vreo semnificaţie a acestui vis? Daţi cu părerea!

2 răspunsuri:
| Lion_9677 a răspuns:

Normal ca nue e nimic sunt doar vise de multe ori am visat ceva asemanator cu tine si apoi a doua zi nu mi sa intmplat nimic din ce am visat nimic asemanator funda?

| Lion_9677 a răspuns:

Nu e nimic de multe ori am visat ceva asemanator cu tine si a doua zi nu sa intmplat nimic asmenator din ce am visat