| VoiceWithin a întrebat:

Asi vrea si eu sa imi dati cateva siteuri cu jocuri gen IMVU, dar fara second life, The Sims 2, The Sims 3.

3 răspunsuri:
| Black a răspuns:

Sims 1 laughing ai uitat sa il precizezi xD

| Black_Cherry a răspuns:

Www.freerealms.com mi-a placut cel mai mult dintre jocurile gen imvu

| byanka14 a răspuns:

Pai problema este ca poti downloada sa zicem The Sims 3 dar iti trebuie un CD ca fara el nu merge, nu il poti lua dupa internet, si este destul de scump unul, poti incerca dar nu ai sa gasesti! Sper sa nu iti distrug sperantelewinking. Oricum Simsul este cel mai tare joc din lume!