| Deenniissa a întrebat:

Ask.fm! Intrebati : http://ask.fm/DenisaaDeni

Răspuns Câştigător
| Grimmjow69 a răspuns:

Trebuie neaparat?smug

| Deenniissa explică (pentru Grimmjow69):

Doar dacă vrei laughing.E o metodă de a scăpa, pentru un timp, de plictiseală. :d

31 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Asa si intrebarea?

| svartirhimnar a răspuns:

Şi care e întrebarea?

| Deenniissa explică (pentru svartirhimnar):

Dacă tu mi-ai postat acele trei întrebări. După ce mi-ai postat prima întrebare ai inceput să îmi tot dai întrebări ca o /un disperat/a cum ca nu îți răspund.Ai auzit de răbdare? Nici măcar nu eram online. Și pot sa întreb/postez TOT ce vreau aici, pentru că este contul meu și mai am și permisiunea.

| svartirhimnar a răspuns (pentru Deenniissa):

Ce, mă? Nu ţi-am postat nicio întrebare, ai băut ceva? laughing

| Deenniissa explică (pentru svartirhimnar):

E clar că nu prea gândești dacă nu înțelegi întrebarea *facepalm*.

| Deenniissa explică (pentru svartirhimnar):

Am spus, la începutul textului acela că îi doar dacă tu mi-ai postat acele întrebări. Și a doua replică, chiar e pentru tine. Și chiar dai dovadă din ce în ce mai mult, fără supărare :d

| svartirhimnar a răspuns (pentru Deenniissa):

Stai calmă, că am înţeles întrebare, dar site-ul ăsta nu este pentru reclame.
Tu nu prea gândeşti când ai citit răspunsul meu, aşa că.

| Deenniissa explică (pentru svartirhimnar):

Nu trebuie să îți faci griji pentru mine big grin. Și, dacă chiar înțelegeai, înțelegeai și că ar fi prea idiot să faci pe inteligenta/ul postând așa ceva, mă rog. happy

| svartirhimnar a răspuns (pentru Deenniissa):

Trebuia să mă întrebi, dar cum începutul ăla n-are nicio logică, normal că nimic din ce ai scris tu nu are sens.
Şi înainte să-ţi răspund, ai început tu aşa frumos să mă acuzi că n-am răbdare, ceea ce e penibil având în vedere că nu te cunosc şi n-am vorbit cu tine în viaţa mea.

| Deenniissa explică (pentru svartirhimnar):

La început am menționat că nu era pentru tine, doar în caz dacă mi-ai scris tu acele întrebări

| Deenniissa explică (pentru svartirhimnar):

Mă rog, gata. Mersi de păreri și de toate cele happy.

| svartirhimnar a răspuns (pentru Deenniissa):

Nu, am spus doar care-i întrebarea, atâta tot. Dar dacă tu eşti redusă mintal încât să nu-ţi dai seama, nu e vina mea. Şi vezi că-s fată, dar nici la numele meu n-ai vrut să te uiţi.

| Deenniissa explică (pentru svartirhimnar):

Pentru că nu eram deloc curioasă, sincer. Dacă eu sunt redusă mintal (părerea ta, persoană care nici un amănunt cât de mic nu știe despre mine) mi-e din ce în ce mai milă, de multe lucruri!

| svartirhimnar a răspuns (pentru Deenniissa):

Şi mie îmi e milă de tine, ştiu, te cred.

| CautNume a răspuns (pentru svartirhimnar):

Nu merita sa vorbesti cu ea.A pus un substantiv propriu, dupa care semnul exclamarii.A scris un verb la imperativ si a pus "doua puncte", si toate astea acolo unde scrie "Pune intrebarea ta aici!"...

| svartirhimnar a răspuns (pentru CautNume):

Nici nu m-am uitat pe profilul ei, oricum nu-mi pasă, doar că site-ul ăsta nu e pentru reclame. Dacă avea ceva de pus, punea acolo unde scrie blog, pe profilul ei. laughing

| Deenniissa explică (pentru CautNume):

rolling on the floor))))))))))))))))) Mă crezi sau nu, am râs aproximativ un minut cu poftă citindu-ți comentariul! rolling on the floor) Și uite o altă greșeală FATALĂ : miserupe!

| Deenniissa explică (pentru svartirhimnar):

laughing)))rolling on the floor)) Ok, m-ați făcut să râd, sincer mă bucur că am intrat. Nu vreau să pun pe profilul meu, la bloguri big grin. VREAU SĂ POSTEZ CONTUL MEU DE PE ASK.FM CA ȘI O ÎNTREBARE ȘI AM TOATĂ LIBERTATEA DIN LUME. De ce vă agitați așa, ce e cu toată chestia asta? laughing Este contul meu și pot să fac ORICE imi trece prin cap, pentru că este DOAR alegerea mea! laughing) Ce-i cu asta? Vă e ciudă că pot să postez ce vreau? Să vă fieeee laughing Cum am spus și la celălalt răspuns: miserupe. big grin De ce nu ieșiți voi de aici și vă vedeți strict de întrebările voastre? laughing Credeți că nu am văzut o mulțime de tâmpenii și pe aici de când am contul? Și ce? Nu m-am băgat în seamă ca o deșteaptă doar pentru a face pe interesanta, mi-am văzut de ale mele..chiar dacă nu mi-a plăcut ceva.

| CautNume a răspuns (pentru Deenniissa):

Ma fata, poti scrie si tu un comentariu cu logica, fara tot felul de fete, sa putem intelege si noi?

| svartirhimnar a răspuns (pentru Deenniissa):

Draga mea proastă,
Îţi spun discret, aşa, să te retragi, să nu mai faci pe şmechera cu tonele de emoticoane, pentru că nu eşti mai interesantă.
Scrii cu caps lock ca să ce? Să te simţi tu rebelă? Atâta timp cât ai pus o întrebare, am tot dreptul să răspund la ea.
Stai că nici întrebare n-a fost asta, a fost aşa, ca o poruncă. Nu vrei să-ţi pui contul tău de ask la bloguri dar îţi faci reclamă aici?
Ce pot să spun, eşti doar o terminată care încearcă să scoată reclamă pe un amărât cont. Îmi pare rău să-ţi spun, dar eşti pierdută. Nu se mai poate face nimic, din păcate.

| Deenniissa explică (pentru CautNume):

De ce? Ești prea derutat când vezi big grin laughing happy? Păcat că nu te poți concentra la esențial.și că acum cauți motive BANALE și fără pic de importanță doar pentru a fi interesant.

| Deenniissa explică (pentru svartirhimnar):

Cel mai important lucru pe care vreau să ți-l spun acum este că nu sunt sigură de educația ta,din moment ce mă faci așa fără să mă cunoști. oricum nu este problema mea cât de scăzut este nivelul rău,deci. Poți să îmi spui cum vrei,nu mă retrag din moment ce sunt pe propriul terenlaughing. La fel cum ai tu tot dreptul să răspunzi,eu am dreptul să pun ce întrebare vreau. Când am spus nu mă refeream la dreptul tău de a răspunde, ci la ideea proastă de a te băga în seamă. Scriu cu caps lock unele lucruri pe care se pare că nu le înțelegi, cum ar fi că POT FACE CE VREAU pe profilul meu! La fel ca la celălalt, nu te poți concentra dacă sunt și emoticoane? Prea greu, zici? Am râs! Am râs chiar cu poftă văzând toate astealaughing) Și am intrat acum doar să văd ce mai ziceți.să vă mai bag în seamă pentru că râd văzând prostiile și lipsa de educație, de bun simț. big grin Sincer, nu cred că vezi. Și mai corect spus este că nu cred că tu gândești înainte să vorbești, să îți dai cu părerea și să dai dovadă de buna ta educație. big grin big grin big grin laughing

| CautNume a răspuns (pentru Deenniissa):

Sunt fata.Si auzi si la mine, ce pretentii am de la analfabeti.

| CautNume a răspuns (pentru Deenniissa):

Si am vazut esentialul.O fata (tu) obsedata de conturi de pe tot felul de site-uri nu prea le are cu romana si continua sa se certe, fiind penibila.

| CautNume a răspuns (pentru Deenniissa):

Si inca ceva."eu am dreptul să pun ce întrebare vreau"ai dreptul sa postezi aproape orice intrerbare vrei.Subliniez intrebare.

| Deenniissa explică (pentru CautNume):

Dacă un analfabet scrie așa la tine, Doamne ferește să dai de unul adevărat. că la cât ești de slabă cu duhul ar ieșii ceva foarte urât. Nu am de unde să știu dacă ești fată sau băiat din moment ce tu ești încă în epoca în care fiecare încearcă să își pună un nume cât se poate de penibil laughing

| Deenniissa explică (pentru CautNume):

rolling on the floor Cum să nu râd când văd că mă faci obsedată de tot felul de conturi? chiar dacă nu mă cunoști și nu ai nici un habar dacă mai am conturi( pe nu știu ce site-uri faci tu referire)

| Deenniissa explică (pentru CautNume):

Ok,gata. Mulțumesc că ați dat dovadă că nu puteți înțelege unele lucruri și nu știți să acceptați drepturile și părerea altora. Și nu cred că mai are rost să menționez și educația bună, care vă lipsește din plin! Și când vă spune cineva asta vă agitați ca un pepsi.Sincer,m-ați făcut să râd (și nu o singură dată) dar e suficient pentru că întreceți orice măsură cu lipsa asta de educație.

| DelenainTVD a răspuns:

Ask:X:X:X

| Deenniissa explică (pentru DelenainTVD):

:d. Iar eu acum : TVD! love strucklove struck -văzând la numele tău laughing