| Deeza a întrebat:

Asta e o intrebare dedicata celor pana in 18 ani (dar si ceilalti pot sa ajute, va rugaaaam;;). Vreti alocatii mai mari, nu? Atunci dati un vot pe site http://alocatie.ro/. Efortul va fi rasplatit;)

10 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Am votat, stiu cum este cu alocatia mica, eu strangeam alocatia pe jumate de an ca sa-mi pot cumpara ceva.

daniela
| daniela a răspuns:

Trece-o la rezolvate, aveti si voi drepturile voastre

| Cryssy a răspuns:

Am dat de nu stiu cate ori pe nu stiu ce site-uri. si nu s-a rezolvat nimic... Oricum am votat si acum. dar. sad

| xibalba a răspuns:

laughing)) hai ca asta-i buna. Atata vreme cat nu platim impozite si nu ii facem pe EI cu bani, nici nu ar trebui sa indraznim sa visam la alocatii mai mari. Asa ca luati`va gandul de la asa ceva.

| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

Am votat.Desi mi-a trecut timpul, te inteleg! Pa pa!

| gabitza05 a răspuns:

Am votatwinking

Ce frumos arata hartia aia de 1 milion de lei vechi de sus big grin

| Butsilee a răspuns:

Am vrea noi dar cu criza asta crying poate nu o mai primim nici pe asta rolling eyes

| Anonim_5535 a răspuns:

Am vrea da..., dar am vodat. Am 12 ani rose

| shalimar a răspuns:

Asta chiar ca e buna.nu or sa mareasca astia alocatiile nici daca ar fi amenintati de teroristi.cate 2 lei pe an, nu mai mult ca va invatati.pai,ce,vrei sa isi taie ei din salarii ca sa dea si la altii care chiar au nevoie? eu am dat votul meu poate i-ar mari alocatia baiatului meu, cu toate ca mare lucru nu fac din ea.nu-mi ajunge sa-i iau nici macar o haina decenta. o iau odata pe an.macar inteleg ceva din ei asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Votat!