| Floreenofficial a întrebat:

Astazi aflu daca mi se aproba sau nu transferul la alt profil si am foarte multe emotii. Mi-am dorit enorm de mult sa ma mut, asa ca am nevoie de niste sfaturi in caz de nu va fi sa fie... crying[mentionez ca nu am dat nicio suma de bani nimanui, ci doar am depus 2 cereri.ma mut in liceul meu de la un profil la altul si azi e consiliul. crying
Fundita!

2 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Păi nu prea avem ce sfaturi să-ţi dăm, dacă va fi va fi dacă nu, nu. trebuie să înveţi să accepţi lucrurile aşa cum sunt. Nu întotdeauna obţii ce vrei. Dar asta nu înseamnă că trebuie să te pui în pat şi să consumi 5 pachete de şerveţele. Deci moralul sus indiferent. Baftă!

| gigiro a răspuns:

Nu e nici o tragedie daca nu vei reusi. In general, exista prea mici diferente intre profile( doar la informatica e mai problematic, ca se face mai multa matematica si computer). In general, poti sa fii un elev foarte bun, la orice profil. Asta nu da valoare profilului. Apropo! Stii ce inseamna broken?